|
Az ön személyes mappája üres!
|
|
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
REGIONÁLIS TURISZTIKAI ÉS INFORMÁCIÓS PORTÁL - A DUNAKANYAR INTERNETES KAPUJA |
|
2022. május 20., péntek - Bernát és Felícia napja van
|
 |

Találatok száma: 1
Regionális
|
Eladó Ingatlan Kiemelt apróhirdetés
- 18.500.000 Ft
Használt, Tégla
|
2022.04.25.
kód: 341847
|
 |  |  |
Két ház egy áráért!
Ipolyvecén, festői környezetben eladóvá vált egy tégla építésű 76m2-es összközműves családi ház, mögötte ugyanazon a telken szép palóc parasztházzal és több melléképülettel.
A falu központjában 1976-ban épült 76 m2-es téglaház szerkezetileg jó állapotú. Az ingatlan összközműves, víz, villany, csatorna, gáz van a házban. A fűtésről konvektoros gázfűtés gondoskodik, de kiegészítő fűtésként szép cserépkályha is van a házban. A meleg víz ellátás villanybojlerrel megoldott. A világos folyosóról 3 tágas szoba nyílik, valamint konyha és fürdőszoba van az ingatlanban. Felépítése óta sosem volt lakott, csak várta gazdáját.
Az udvar szépen gondozott, a hátsó ház előtt kerti tó került kialakításra. Az épületegyüttes egy 3068 m2-es telken helyezkedik el. A hátsó, jó állapotú palóc parasztház vegyes falazatú, kő és tégla. Hasznos alapterülete 70m2. Szintén összközműves, víz, villany, gáz és csatorna van bevezetve. Fűtéséről gázkonvektorok és cserépkályha, valamint kályha gondoskodik. Nyitott verandájáról jutunk a házba, ami 3 nagy méretű szobából, WC-ből és konyhából áll. Mögötte elektromos ajtóval felszerelt garázs, jó állapotú melléképületek vannak, amik korábban istállóként és nyitott pajtaként szolgáltak. A ház melletti kis épületben van kialakítva a kamra és boros pince, mögötte kemencével A faluban élelmiszerüzlet, posta, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár található. A vasútállomás és a buszmegálló 5-10 perc séta.
Budapest 80km, Vác 40 km, Balassagyarmat 20km távolságra található.
Ipolyvece a szlovák határ, az Ipoly folyó közvetlen közelében fekszik. Az Ipoly–völgye természeti kincsekben bővelkedik, növény- és állatvilágát sok egyedi, ritka és védett faj gazdagítja. Lakói szorgalmas, dolgos emberek a bogyós gyümölcstermesztés hazájának tekintik . A község életét egész évben végig követik a különböző kulturális, hagyományőrző és sport rendezvények. Ha a természet csendjére, nyugalmára, kikapcsolódásra vágyik, itt megtalálja! A településen falusi CSOK igénybe vehető.
Irodánk az alábbi szolgáltatásokkal segíti Önt az ingatlanvásárlásban:
- Ingyenes hitelügyintézés
- Földhivatali ügyintézés
- Jogi háttér biztosítása
- Energetikai tanúsítvány elkészítése
- Értékbecslés
- Ingyenes tanácsadás
Köszönjük, hogy minket választ! |
Ár: |
18.500.000 Ft |
Méret: |
146 m2 |
Szobák: |
6 szoba |
Telek méret: |
3068 m2 |
Telek tájolása: |
Dél |
Hirdető: |
Roza Ildikó Ipolyvece Bem utca 21 +36 30 269 6725
rozaildiko21@gmail.com
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Crazy Bikers Kerékpárbolt és Szerviz |

Vác
|
|
|
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|
 |
|